Radek Słodkiewicz

Radek to żywa legenda kulturystyki. Jeden z najbardziej utytułowanych zawodników. Jego siłownia Słodkiewicz Gym&Fitness to swoista Mekka polskich sportów sylwetkowych. Z Radkiem mamy przyjemność współpracować od początku naszej działalności – 2015r. Mistrz prowadzi szkolenia z zakresu innowacyjnych technik i metod treningowych, budowania masy
mięśniowej oraz redukcji tkanki tłuszczowej, programowania treningowego oraz szeroko
pojętych zagadnień związanych z dietetyką. Wraz ze swoim bratem Tomkiem oraz Hubertem
Kulczyńskim stanowią jedyną w swoim rodzaju ekipę prowadzącą kursy na trenera personalnego oraz instruktora sportów siłowych. Radek to kopalnia wiedzy i nawet zaawansowani adepci sportów siłowych i sylwetkowych mogą wynieść wiele ciekawych informacji z prowadzonych przez niego szkoleń.

 • Wielokrotny Mistrz Polski w kulturystyce
 • Mistrz Europy
 • Mistrz świata
 • Doświadczony trener
 • właściciel "Słodkiewicz Gym & Fitness"

Robert Piotrkowicz

Nasza współpraca z Robertem rozpoczęła się w 2016r. kursem "Ostatnie 7 dni przed zawodami". Od tej pory w naszej ofercie regularnie pojawiają się szkolenia prowadzone przez najbardziej utytułowanego polskiego kulturystę.

"Anaboliczna dieta tłuszczowa"

"Skuteczna budowa masy mięśniowej"

"Dieta, trening i suplementacja w sportach sylwetkowych"

"Doping w sportach sylwetkowych"

Między innymi na tych szkoleniach, Robert pokazuje Wam swoją szeroką wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem oraz praktyką. Prowadzi również szkolenia na trenera personalnego.

 • Wielokrotny Mistrz Polski w kulturystyce.
 • Mistrz Europy.
 • Trzykrotny Mistrz Świata.
 • Zawodowy kulturysta IFBB.

Tomek Słodkiewicz

Tomek to druga ale równie ważna część Teamu Słodkiewicz, z którym mamy przyjemność współpracować. Niesamowita charyzma, bezpośredni sposób bycia, poczucie humoru
połączone z ogromną wiedzą i doświadczeniem sprawiają, że Tomek jest wymarzonym prowadzącym. Na jego szkoleniach możecie poszerzyć wiedzę z zakresu programowania treningowego, periodyzacji treningowej, poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń oraz
szeroko pojętych zagadnień z dietetyki i suplementacji. Zajęcia praktyczne, prowadzone przez Tomka, wchodzą również w skład zajęć podczas kursu na trenera personalnego oraz instruktora sportów siłowych.

 • Wielokrotny Mistrz Polski w kulturystyce
 • Mistrz Europy w kulturystyce
 • Zwycięzca zawodów w Wielkiej Brytanii

Paweł Głuchowski

Z Pawłem rozpoczynaliśmy swoją przygodę z organizacją szkoleń – to Paweł prowadził nasze pierwsze szkolenie „Dietetyka sportowa” w 2015r. Od tego czasu przeszedł bardzo długą drogę i stał się specjalista nie tylko od zagadnień z zakresu żywienia, ale przede wszystkim szeroko pojętego treningu: metodyki treningowej, planowania treningowego, periodyzacji treningowej.


Na co dzień Paweł zajmuje się pracą z ludźmi chcących poprawić swoją sylwetkę oraz ogólny stan zdrowia. Doradza osobom zmagającym się z chorobami układu hormonalnego, trawiennego oraz układu krążenia. Jego klientami są także osoby wracające do treningów po kontuzjach, osoby z dysfunkcjami układu ruchu, układu kostno-stawowego oraz mięśniowego.

Interesuje się również zagadnieniami związanymi z metabolizmem, gospodarką cukrową ludzkiego organizmu oraz problemami z układem nerwowym, anatomia, biomechaniką a także fizjologią. Paweł jest częstym prelegentem konferencji oraz wydarzeń związanych z dietetyką, treningiem, zdrowiem.


Na szkoleniach prowadzonych przez Pawła spodziewajcie się ogromnej dawki wiedzy opartej na najnowszych badaniach naukowych, publikacjach branżowych krajowych oraz zagranicznych. Jego wykłady prowadzone są w bardzo przystępny sposób, nierzadko okraszony sporą dawką humoru.

Paweł posiada również bogatą karierę zawodniczą. Jego najważniejsze osiągnięcia to:

 • złoty medal Mr Universe
 • złoty medal na Mistrzostwach Europy w kulturystyce
 • tytuł vice mistrza Polski w kulturystyce klasycznej

dr Grzegorz Zydek

Specjalista dietetyk, ekspert ds. żywienia i suplementacji w sporcie. Od 8 lat pracownik dydaktyczny Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Obecnie adiunkt dydaktyczny w Zakładzie Żywienia i Suplementacji (koordynator studiów podyplomowych „Żywienie i suplementacja osób aktywnych fizycznie” jak również modułu Żywienia i suplementacji na Wydziale Wychowania Fizycznego) oraz dietetyk Klubu Sportowego Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Prelegent konferencji Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego „Żywienie ludzi aktywnych 2013”. Był uczestnikiem wielu szkoleń z zakresu najnowszych trendów w żywieniu sportowców. Jest współautorem wielu publikacji z zakresu żywienia oraz treningu siłowego a także współautorem podręczników akademickich „Dieta i Suplementacja w Sporcie i Rekreacji” (2012); „Żywienie i Suplementacja w Sporcie, Rekreacji i Stanach Chorobowych” (2014) oraz „Nowe trendy w żywieniu i suplementacji osób aktywnych fizycznie" (2017). Przez 6 lat był zatrudniony jako dietetyk w drużynach piłkarskich polskiej ekstraklasy (Podbeskidzie Bielsko-Biała, Odra Wodzisław Śląski, Korona Kielce) w tym 4 lata jako członek sztabu szkoleniowego na stanowisku dietetyka w drużynie GKS Piast Gliwice z którą w sezonie 2011-2012 zdobył awans do ekstraklasy a w kolejnym sezonie 2012-2013 czwarte miejsce i udział w kwalifikacjach Ligi Europy UEFA.

Aktualnie od roku 2016 współpracuje z Gliwickim Klubem Sportowym Piast S.A. w zakresie żywienia i suplementacji pierwszego zespołu i drużyn młodzieżowych oraz Klubem Górnik Zabrze S.S.A. jako ekspert ds. suplementacji pierwszego zespołu. Od roku 2008 prowadzi praktykę w zakresie poradnictwa żywienia profesjonalnych sportowców oraz ludzi aktywnych fizycznie. W lipcu 2018 roku rozpoczął współpracę z Polskim Związkiem Biathlonu w zakresie edukacji żywieniowej kadr narodowych.

Michał Stachów

Michał to specjalista od szeroko pojętego treningu siłowego. Wraz z Robertem Piotrkowiczem stanowi niezawodny zespół do prowadzenia szkoleń na trenera personalnego. Dodatkowo posiada rozległą wiedzę z zakresu gospodarki hormonalnej ludzkiego organizmu oraz różnorodnych form dopingu stosowanych w sporcie. W naszej ofercie, między innymi, prowadzi szkolenia związane z dopingiem w sportach siłowych oraz sylwetkowych, a także przygotowania do zawodów.

 • Czynny zawodnik kulturystyki
 • Zwycięzca Pucharu Ziemi Puckiej IFBB
 • Zwycięzca Pucharu Anglii NAC
 • Finalista Mistrzostw Europy w kulturystyce WPF
 • Doktorant Akademii Medycznej we Wrocławiu

Hubert Kulczyński

Huberta możecie spotkać w trakcie organizowanych przez nas szkoleń na trenera personalnego oraz instruktora sportów siłowych. Ogromna wiedza, doświadczenie przekazane w przystępny sposób – tak w skrócie opisalibyśmy to, czego możecie się spodziewać podczas
zajęć praktycznych na kursie.

 • Vice Mistrz Świata w Kulturystyce
 • Mistrz Europy
 • Zwycięzca Arnold Classic

Przemek Urbańczyk

Przemek prowadzi szkolenia z zakresu treningu funkcjonalnego, mobility, stretchingu. Dodatkowo w naszej ofercie znajdziecie kursy związane z treningiem Kettlebels oraz TRX. Prawdziwy pasjonat sportu, który na szkoleniach pragnie przekazać Wam całą swoją wiedzę, popartą wieloletnią praktyką pracy jako trener.

 • Mgr Wychowania Fizycznego AWF Kraków
 • Trener II klasy gimnastyki sportowej
 • instruktor Keettlebell – Polskie Stowarzyszenie Kettlebell&Fitness
 • Trener TRX STC
 • Trener personalny oraz instruktor kulturystyki

Magdalena Szabla-Stokłosa

Na co dzień, Magda zajmuje się praca z podopiecznymi oraz doradztwem z zakresu żywienia i suplementacji prowadząc swój gabinet dietetyczny. Na organizowanych przez nas szkoleniach, przekazuje wiedzę z zakresu szeroko pojętej dietetyki (sportowej oraz klinicznej), a także suplementacji. Jest współprowadzącą kurs "Optymalizacja diety i treningu dla kobiet".

 • Kilkukrotna Mistrzyni Polski oraz finalistka Mistrzostw federacji NAC w kat. bikini fitness
 • magister dietetyki
 • specjalista ds. żywienia
 • trener personalny

Marek Fischer

Absolwent Uniwersytety Pomorskiego w Szczecinie, wydziału Nauk o Zdrowiu – kierunek dietetyka. Pasjonat, który stale poszerza swoją wiedzę z zakresu żywienia oraz dietoterapii. Specjalizuje się w dietetyce klinicznej oraz zagadnieniach związanych z dietetyką sportową. Biorą udział w szkoleniach prowadzonych przez Marka macie pewność, że przekazywane informacje są aktualne, potwierdzone z wielu źródeł.

 

Dietetyka to jedna z najszybciej rozwijających się nauk także bardzo ważne jest ciągłe
doszkalanie się, poznawanie nowych punktów widzenia oraz opieranie przekazywanych wiadomości na najnowszych informacjach z branży.


Na co dzień Marek zajmuje się pomocą osobom walczącym z nadwagą, chorobami układu
pokarmowego, problemami hormonalnymi. Doradza również, w zakresie żywienia, kobietom w ciąży oraz po porodzie. Prowadzi zawodników wielu dyscyplin sportowych, którym pomaga w zakresie doboru odpowiednich planów żywieniowych oraz suplementacyjnych. Jego druga pasją jest przekazywanie wiedzy na licznych szkoleniach, które prowadzi. Marek to częsty prelegent konferencji oraz wydarzeń z zakresu żywienia, dietetyki, dietoterapii oraz suplementacji. Jest również autorem artykułów branżowych.


Na jego szkoleniach spodziewajcie się konkretnej, praktycznej wiedzy przekazanej w przystępny sposób. Programy szkoleń zbudowane są w taki sposób, aby maksymalnie omówić dany temat, a wszystkie wątpliwości uczestników zostały wyjaśnione w 100%.

Referencje

testimonial
quote

“Bardzo fajne szkolenie! Radek to kopalnia wiedzy. Widać, że ma kawał praktycznego doświadczenia. Same konkrety przekazane w bardzo przystępny sposób. Polecam!”

Krzysiek, Kraków

kursant
testimonial
quote

“Nie spodziewałam się, że zawodnicy mogą mieć większą wiedzę na temat gospodarki hormonalnej ludzkiego organizmu niż lekarze - a w przypadku Michała i Roberta z pewnością tak jest. Z całą pewnością polecam szkolenie z hormonów w sporcie!”

Ania, Wrocław

kursant
testimonial
quote

“Konkretnie, na temat i bez żadnej ściemy. Polecam wszystkie szkolenia prowadzone przez Radka S.”

Michał, Łódź

kursant
testimonial
quote

“Bardzo dobra organizacja szkolenia. Super sala, upominki, konkurs i prowadzący z najwyższej półki. Robicie kawał dobrej roboty! Tak trzymać!”

Agnieszka, Katowice

kursant
testimonial
quote

“Szkolenie z kettli i trx, prowadzone przez Przemka, na prawdę godne polecenia. Może pomyślicie nad rozszerzoną wersją, dwudniową?”

Mateusz, Kraków

kursant
testimonial
quote

“Szkolenie z Panem Piotrkowiczem z diety tłuszczowej na naprawdę wysokim poziomie. Mnóstwo praktycznych informacji, obalenie mitów krążących na temat tłuszczówki. Polecam!”

Karolina, Katowice

kursant
testimonial
quote

“Szkolenie z dietetyki z Pawłem było moim pierwszym szkoleniem z tej tematyki. Bardzo fajny sposób przekazu, poziom wiedzy dostosowany do uczestników. Gorąco polecam!”

Tomek, Kraków

kursant
testimonial
quote

“Nie jestem laikiem w sportach sylwetkowych, trenuję od kilkunastu lat. Ale na szkoleniu z Radkiem dowiedziałem się masę nowych rzeczy. Na plus bardzo dobra organizacja - wszystko sprawnie i konkretnie.”

Kamil, Gdańsk

kursant
testimonial
quote

“Kurs z Tomkiem Słodkiewiczem z periodyzacji treningowej - PETARDA! Polecam każdemu kto interesuje się sportami sylwetkowymi i siłowymi.”

Michał, Katowice

kursant
testimonial
quote

“Bardzo fajna organizacja szkolenia, 8 godzin zleciało szybciutko. Wręcz za szybko :) Czekam na więcej!”

Asia, Łódź

kursant
testimonial
quote

“Polecam kurs trenerski! Takiej kadry prowadzących nie znajdziecie nigdzie indziej. Mnóstwo wiedzy, świetna atmosfera.”

Michał, Kraków

kursant
testimonial
quote

“Na szkoleniach Candoit byłam juz 4 raz. Za każdym razem wszystko bardzo sprawnie, sympatycznie, super prowadzący. Polecam bo robią kawał dobrej roboty;)”

Magda, Kraków

kursant
testimonial
quote

“Gorąco polecam szkolenie z budowy masy mięśniowej z Robertem Piotrkowiczem! Mega zaangażowanie prowadzącego. Widać, że kulturystyka to całe jego życie. Na prawdę warto!”

Adam, Wrocław

kursant
testimonial
quote

“Sprawna organizacja, świetna atmosfera. Do tego prowadzący, który swoją wiedzą mógłby zagiąć niejednego lekarza czy fizjoterapeutę. Brawo!”

Gosia, Wrocław

kursant
testimonial
quote

“Tak jak napisane w reklamie - tylko konkretna, praktyczna wiedza! Świetne szkolenie, dziękuję i do zobaczenia!”

Aneta, Gdańsk

kursant
Nasza strona używa cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki Zamknij